DS1002-01-2x20V13-JK CONNFLY Podstawka prezyzyjna
Symbol Micros:
P2x20SIP
Obudowa: Rys.P2x20SIP
gniazdo dwurzędowe precyzyjne 2x20pin, proste, r.2.54mm, do druku styki toczone, złocone, h=7.4mm
Parametry
| Liczba pinów (pól): | 2x20 |
| Wysokość [m]: | 4,1mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.P2x20SIP
karta katalogowa
Stan magazynowy:
80 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 40+ | 80+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,9300 | 2,6100 | 2,0400 | 1,9600 | 1,8700 |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-01-2x20V13-JK
Obudowa dokładna: Rys.P2x20SIP
Magazyn zewnętrzny:
1900 szt.
| ilość szt. | 40+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,8700 |
| Liczba pinów (pól): | 2x20 |
| Wysokość [m]: | 4,1mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |