540-88-044-24-008 Preci-Dip Podstawka PLCC
Symbol Micros:
P44PLCC preci-dip
Obudowa: Rys.P44PLCC preci-dip
44pin; raster: 2.54mm; kontakty cynowane; 1A max, szerokość: 23.1mm odp. PLCC44G
Parametry
| Szerokość [mm]: | 23,1mm |
| Liczba pinów [pól]: | 44 |
| Producent: | PRECI-DIP |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Prąd: | 1A |
| Rodzaj: | PLCC |
Producent: PRECI-DIP
Symbol producenta: 540-88-044-24-008
Obudowa dokładna: Rys.P44PLCC preci-dip
Magazyn zewnętrzny:
2772 szt.
| ilość szt. | 693+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,8153 |
Producent: PRECI-DIP
Symbol producenta: 540-88-044-24-008
Obudowa dokładna: Rys.P44PLCC preci-dip
Magazyn zewnętrzny:
16202 szt.
| ilość szt. | 2079+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,8731 |
| Szerokość [mm]: | 23,1mm |
| Liczba pinów [pól]: | 44 |
| Producent: | PRECI-DIP |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Prąd: | 1A |
| Rodzaj: | PLCC |