AS4C8M16SA-6TIN Alliance Memory, Inc.
Symbol Micros:
PDAS4C8M16SA-6TIN
Obudowa: TSOP54
16-bit Memory IC; 8Mb-SDRAM; 3,0~3,6V; 166MHz; -40~85°C; Odpowiednik: AS4C8M16S-6TIN; AS4C8M16SA-6TINTR;
Parametry
| Obudowa: | TSOP54 |
| Pamięć RAM: | 8MB |
| Producent: | Alliance Memory |
| Częstotliwość: | 166MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 3.0~3.6V |
| Architektura: | 16-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | TSOP54 |
| Pamięć RAM: | 8MB |
| Producent: | Alliance Memory |
| Częstotliwość: | 166MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 3.0~3.6V |
| Architektura: | 16-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | NIE |
| Interfejs TWI (I2C): | NIE |
| Interfejs UART/USART: | NIE |
| Interfejs USB: | NIE |
| Przetwornik A/D: | NIE |
| Przetwornik D/A: | NIE |