IS42S16160J-7TLI ISSI
Symbol Micros:
PDIS42S16160J-7TLI
Obudowa: TSOP54
SDRAM Memory IC 256Mb (16M x 16) Parallel, 143MHz, 5.4ns, 3V~3,6V, -40°C~85°C IS42S16160J-7TLI-TR; 42S16160J-7TLI; 42S16160J-7TLI-TR;
Parametry
| Obudowa: | TSOP54 |
| Pamięć RAM: | 32MB |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Częstotliwość: | 143MHz |
| Producent: | ISSI |
| Architektura: | 16-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | TSOP54 |
| Pamięć RAM: | 32MB |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Częstotliwość: | 143MHz |
| Producent: | ISSI |
| Architektura: | 16-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | NIE |
| Interfejs TWI (I2C): | NIE |
| Interfejs UART/USART: | NIE |
| Interfejs USB: | NIE |
| Przetwornik A/D: | NIE |
| Przetwornik D/A: | NIE |