M24128-BWMN6P
Symbol Micros:
PEE24128bwmn6
Obudowa: SOP08
64-bit Memory IC; 16kB-EE; 2,5~5,5V; 400kHz; I2C; -40÷85°C; Odpowiednik: M24128-BWMN6PTP M24128-BWMN6TP
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 2,5~5,5V |
| Obudowa: | SOP08 |
| Pamięć EEPROM: | 16kB |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Architektura: | 64-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: ST
Symbol producenta: M24128-BWMN6TP RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
450 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3200 | 1,4000 | 1,0700 | 0,9610 | 0,9280 |
Producent: ST
Symbol producenta: M24128-BWMN6TP RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3200 | 1,4000 | 1,0700 | 0,9610 | 0,9280 |
Producent: ST
Symbol producenta: M24128-BWMN6P
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
2750 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9280 |
Producent: ST
Symbol producenta: M24128-BWMN6P
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
3215 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9280 |
Producent: ST
Symbol producenta: M24128-BWMN6TP
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9280 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-15
Ilość szt.: 2500
| Zakres napięcia zasilania: | 2,5~5,5V |
| Obudowa: | SOP08 |
| Pamięć EEPROM: | 16kB |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Architektura: | 64-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |