M24256-BWMN6P
Symbol Micros:
PEE24256bwmn6
Obudowa: SOP08
64-bit Memory IC; 32kB-EE; 1,8~5,5V; 400kHz; I2C; -40÷85°C; Odpowiednik: M24256-BWMN6TP
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 1.8÷5.5V |
| Obudowa: | SOP08 |
| Pamięć EEPROM: | 32kB |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Architektura: | 64-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: ST
Symbol producenta: M24256-BWMN6TP RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
2500 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6300 | 0,8950 | 0,7040 | 0,6520 | 0,6250 |
Producent: ST
Symbol producenta: M24256-BWMN6TP RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
190 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6300 | 0,8950 | 0,7040 | 0,6520 | 0,6250 |
Producent: ST
Symbol producenta: M24256-BWMN6P
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
3500 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0880 |
Producent: ST
Symbol producenta: M24256-BWMN6TP
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
2500 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7297 |
| Zakres napięcia zasilania: | 1.8÷5.5V |
| Obudowa: | SOP08 |
| Pamięć EEPROM: | 32kB |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Architektura: | 64-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs USB: | NIE |