24FC256-I/SN Microchip
Symbol Micros:
PEE24fc256i/sn
Obudowa: SOIC08
Serial EEPROM; 2-Wire/I2C; 256Kbit (32k x 8bit); 1.7V~5.5V; -40°C~85°C; Odpowiednik: 24FC256T-I/SN
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7~5,5V |
| Obudowa: | SOIC08 |
| Pamięć EEPROM: | 32kB |
| Producent: | MICROCHIP |
| Częstotliwość: | 1,000MHz |
| Architektura: | 8-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: Microchip
Symbol producenta: 24FC256-I/SN RoHS
Obudowa dokładna: SOIC08
karta katalogowa
Stan magazynowy:
50 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,5900 | 4,6200 | 3,9200 | 3,5900 | 3,4700 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: 24FC256-I/SN
Obudowa dokładna: SOIC08
Magazyn zewnętrzny:
490 szt.
| ilość szt. | 300+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,4700 |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7~5,5V |
| Obudowa: | SOIC08 |
| Pamięć EEPROM: | 32kB |
| Producent: | MICROCHIP |
| Częstotliwość: | 1,000MHz |
| Architektura: | 8-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |