24LC16B-I/MS
Symbol Micros:
PEE24lc16bi/ms
Obudowa: MSOP08
8-bit Memory IC; 2kB-EE; 2,5~5,5V; 400kHz; I2C; -40°C~85°C; Odpowiednik: 24LC16BT-I/MS;
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 2,5~5,5V |
| Obudowa: | MSOP08 |
| Pamięć EEPROM: | 2kB |
| Producent: | MICROCHIP |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Architektura: | 8-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: Microchip
Symbol producenta: 24LC16B-I/MS RoHS
Obudowa dokładna: MSOP08
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,7800 | 2,5100 | 2,0800 | 1,8800 | 1,8000 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: 24LC16B-I/MS
Obudowa dokładna: MSOP08
Magazyn zewnętrzny:
2231 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,8000 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,5~5,5V |
| Obudowa: | MSOP08 |
| Pamięć EEPROM: | 2kB |
| Producent: | MICROCHIP |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Architektura: | 8-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |