IS25LP032D-JNLE
Symbol Micros:
PEF25lp032d-jnle
Obudowa: SOP08
Serial FLASH; Multi I/O Int.; 32Mbit (4M x 8-bit); 133MHz; 2,3V~3,6V; -40°C~105°C; Odpowiednik: IS25LP032D-JNLE-TR;
Parametry
| Obudowa: | SOP08 |
| Częstotliwość: | 133MHz |
| Producent: | ISSI |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,3V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 32MB |
| Architektura: | 4M x 8 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Obudowa: | SOP08 |
| Częstotliwość: | 133MHz |
| Producent: | ISSI |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,3V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 32MB |
| Architektura: | 4M x 8 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Liczba wejść/wyjść: | 4 |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs TWI (I2C): | NIE |
| Interfejs UART/USART: | NIE |
| Interfejs USB: | NIE |
| Przetwornik A/D: | NIE |
| Przetwornik D/A: | NIE |