EN25QH16B-104GIP2A
Symbol Micros:
PEF25qh16bgip2a
Obudowa: SO 8
8-bit Memory IC; 2MB-FL; 2,7~3,6V; 104MHz; SPI; -40÷85°C Odpowiednik: EN25QH16B104GIP2A-TR, EN25QH16B-104GIP2A TR; EN25QH16B-104GIP2A TR;
Parametry
| Obudowa: | SO 8 |
| Częstotliwość: | 104MHz |
| Producent: | EON |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 2MB |
| Architektura: | 8-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | SO 8 |
| Częstotliwość: | 104MHz |
| Producent: | EON |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 2MB |
| Architektura: | 8-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Przetwornik A/D: | NIE |