IS25LP016D-JULE
Symbol Micros:
PFIS25LP016D-JULE
Obudowa: USON08(3x2)
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3V/3.3V 16M-bit 2M x 8 8ns 8-Pin USON EP IS25LP016D-JULE-TR
Parametry
| Obudowa: | USON08(3x2) |
| Częstotliwość: | 133MHz |
| Producent: | ISSI |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,3V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 16MB |
| Architektura: | 16Mx8 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Obudowa: | USON08(3x2) |
| Częstotliwość: | 133MHz |
| Producent: | ISSI |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,3V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 16MB |
| Architektura: | 16Mx8 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs TWI (I2C): | NIE |
| Interfejs UART/USART: | NIE |
| Interfejs USB: | NIE |
| Przetwornik A/D: | NIE |
| Przetwornik D/A: | NIE |