PIC16F883-I/SS MICROCHIP
Symbol Micros:
PIC16f883i/ss
Obudowa: SSOP28
8-bit MCU; 7kB-FLASH; 256B-EEPROM; 256B-SRAM; 24 I/O; 2V~5,5V; 20MHz; A/D; USART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: PIC16F883T-I/SS;
Parametry
| Obudowa: | SSOP28 |
| Pamięć RAM: | 256B |
| Liczba wejść/wyjść: | 24 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~5,5V |
| Pamięć FLASH: | 7kB |
| Częstotliwość: | 20,000MHz |
| Pamięć EEPROM: | 256B |
Producent: Microchip
Symbol producenta: PIC16F883-I/SS RoHS
Obudowa dokładna: SSOP28
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1 szt.
| ilość szt. | 1+ | 6+ | 18+ | 30+ | 150+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 11,7500 | 9,5100 | 8,9000 | 8,7200 | 8,3900 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: PIC16F883-I/SS RoHS
Obudowa dokładna: SSOP28
karta katalogowa
Stan magazynowy:
9 szt.
| ilość szt. | 1+ | 6+ | 18+ | 30+ | 150+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 11,7500 | 9,5100 | 8,9000 | 8,7200 | 8,3900 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: PIC16F883T-I/SS
Obudowa dokładna: SSOP28
Magazyn zewnętrzny:
2100 szt.
| ilość szt. | 2100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,0541 |
| Obudowa: | SSOP28 |
| Pamięć RAM: | 256B |
| Liczba wejść/wyjść: | 24 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~5,5V |
| Pamięć FLASH: | 7kB |
| Częstotliwość: | 20,000MHz |
| Pamięć EEPROM: | 256B |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Architektura: | 8-bit |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | NIE |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | NIE |
| Producent: | MICROCHIP |