PIC18F26Q84-I/SS
Symbol Micros:
PIC18f26q84i/ss
Obudowa:
PIC microcontroller; 64kB; SMD; 1kBEEPROM,8kBSRAM; PIC18F26Q84T-I/SS;
Parametry
| Obudowa: | SSOP28 |
| Pamięć RAM: | 8kB |
| Liczba wejść/wyjść: | 25 |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 5,5V |
| Pamięć FLASH: | 64kB |
| Częstotliwość: | 64,0000MHz |
| Pamięć EEPROM: | 1024B |
| Obudowa: | SSOP28 |
| Pamięć RAM: | 8kB |
| Liczba wejść/wyjść: | 25 |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 5,5V |
| Pamięć FLASH: | 64kB |
| Częstotliwość: | 64,0000MHz |
| Pamięć EEPROM: | 1024B |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Architektura: | 8-bit |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |
| Producent: | MICROCHIP |