PIC18F67K22-I/PT Microchip: 8-bitowy mikrokontroler MCU
Symbol Micros: PIC18f67k22i/pt
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TQFP64
8-bit MCU; 128kB-FLASH; 1kB-EEPROM; 4kB-SRAM; 53 I/O; 3V~5,5V; 64MHz; A/D; USART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: PIC18F67K22T-I/PT; PIC18F67K22T-I/PTRSL;
Parametry
Obudowa: TQFP64
Pamięć RAM: 4kB
Liczba wejść/wyjść: 53
Zakres napięcia zasilania: 3V~5,5V
Pamięć FLASH: 128kB
Częstotliwość: 64,0000MHz
Pamięć EEPROM: 1kB
Stan magazynowy:
30 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 40+ 160+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
80
Stan magazynowy:
482 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 40+ 160+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
160
Pamięć RAM: 4kB
Liczba wejść/wyjść: 53
Pamięć FLASH: 128kB
Częstotliwość: 64,0000MHz
Pamięć EEPROM: 1kB
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C
Architektura: 8-bit
Interfejs CAN: NIE
Interfejs CRYPT: NIE
Interfejs ETHERNET: NIE
Interfejs SPI: TAK
Interfejs TWI (I2C): TAK
Interfejs UART/USART: TAK
Interfejs USB: NIE
Przetwornik A/D: TAK
Przetwornik D/A: NIE
Producent: MICROCHIP
Opis szczegółowy
Mikrokontroler PIC18F67K22-I/PT to wszechstronny układ o wysokiej wydajności, idealny do zastosowań przemysłowych i motoryzacyjnych. Wyposażony w 128KB pamięci Flash oraz 3,8KB pamięci RAM, oferuje wystarczającą przestrzeń do przechowywania skomplikowanych programów i danych. Działa z maksymalną częstotliwością taktowania 64MHz, co zapewnia szybkie przetwarzanie danych, a interfejsy komunikacyjne takie jak SPI, I2C i UART umożliwiają łatwą integrację z innymi urządzeniami.
PIC18F67K22 charakteryzuje się szerokim zakresem napięcia pracy (1,8V-5,5V), co czyni go doskonałym wyborem do aplikacji zasilanych bateryjnie. Niskie zużycie energii, w połączeniu z trybem oszczędzania energii, sprawia, że mikrokontroler może znacząco wydłużyć czas pracy urządzeń przenośnych. Obsługuje także do 5 przerwań zewnętrznych i zaawansowane funkcje peryferyjne, co czyni go idealnym do złożonych aplikacji kontrolnych.