3540S-1-502L Bourns
Symbol Micros:
PO 3540S-1-502L
Obudowa: Rys.3540S
Potencjometr osiowy; 5kR; wieloobrotowy; charakterystyka liniowa; 22.23x19.05mm; średnica osi: 6.35mm; 2W; 5%; 50ppm/°C; 1000V; temperatura pracy: -40°C÷125°C
Parametry
| Rezystancja: | 5,0kOhm |
| Wymiary korpusu: | 22.23x19.05mm |
| Moc: | 2,0W |
| Producent: | Bourns |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Tolerancja: | 5% |
| Rodzaj potencjometru: | Wieloobrotowy |
Producent: Bourns
Symbol producenta: 3540S-1-502L
Obudowa dokładna: Rys.3540S
Magazyn zewnętrzny:
100 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 119,0322 |
| Rezystancja: | 5,0kOhm |
| Wymiary korpusu: | 22.23x19.05mm |
| Moc: | 2,0W |
| Producent: | Bourns |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Tolerancja: | 5% |
| Rodzaj potencjometru: | Wieloobrotowy |
| Współczynnik temepraturowy: | 50ppm/°C |
| Charakterystyka: | Liniowa |
| Typ potencjometru: | Osiowy |