53RAA-R25-A15L Bourns Potencjometr
Symbol Micros:
PO 53RAA-R25-A15L
Obudowa: Rys.53AAA
Potencjometr osiowy; 10kR; obrót: 270°; jednoobrotowy; na panel; charakterystyka liniowa; 13,25x12,5x8,9mm; średnica osi: 6mm; 1W; tolerancja: 10%; temperatura pracy: -1°C÷125°C
Parametry
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Wymiary korpusu: | 13.25x12.5x8.9mm |
| Moc: | 1W |
| Temperatura pracy (zakres): | -1°C ~ 125°C |
| Producent: | Bourns |
| Tolerancja: | 10% |
| Kąt obrotu: | 270° |
Producent: Bourns
Symbol producenta: 53RAA-R25-A15L
Obudowa dokładna: Rys.53AAA
Magazyn zewnętrzny:
90 szt.
| ilość szt. | 45+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 36,2126 |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Wymiary korpusu: | 13.25x12.5x8.9mm |
| Moc: | 1W |
| Temperatura pracy (zakres): | -1°C ~ 125°C |
| Producent: | Bourns |
| Tolerancja: | 10% |
| Kąt obrotu: | 270° |
| Montaż: | Na panel |
| Charakterystyka: | Liniowa |
| Typ potencjometru: | Osiowy |
| Rodzaj potencjometru: | Jednoobrotowy |