M64W102KB40 Vishay Potencjometr
Symbol Micros: PO M64W102KB40
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.M64W
Potencjometr montażowy; 1kR; 23 obrotowy; wieloobrotowy; THT; 3296W(Bourns) = 64W(Spectrol/Vishay) = 67W(BI-Tech); 9.8x9.7x5mm; moc: 0.5W; tolerancja: 10%; 100ppm/°C; temperatura pracy: -55÷155°C; IP67
Parametry
Rezystancja: 1,0 kOhm
Wymiary korpusu: 9.8x9.7x5mm
Producent: VISHAY
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 155°C
Ilość obrotów: 23
Charakterystyka: Liniowa
Klasa szczelności: IP67
Producent: Vishay Symbol producenta: M64W102KB40 Obudowa dokładna: Rys.M64W
Magazyn zewnętrzny:
263 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Rezystancja: 1,0 kOhm
Wymiary korpusu: 9.8x9.7x5mm
Producent: VISHAY
Ilość obrotów: 23
Charakterystyka: Liniowa
Klasa szczelności: IP67
Moc: 0,5W
Montaż: THT
Rodzaj potencjometru: Wieloobrotowy
Tolerancja: 10%
Typ potencjometru: Montażowy
Współczynnik temepraturowy: 100ppm/°C