P16NP104MAB15 Vishay Potencjometr
Symbol Micros:
PO P16NP104MAB15
Obudowa: Rys.P16NP
Potencjometr osiowy; 100kR; jednoobrotowy; do lutowania; charakterystyka liniowa; 16x8mm; średnica osi: 10mm; moc: 1W; tolerancja: 20%; 150 ppm/°C; 10V; temperatura pracy: -40°C÷85°C
Parametry
| Rezystancja: | 100 kOhm |
| Wymiary korpusu: | 16x8mm |
| Moc: | 1W |
| Producent: | VISHAY |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | Do lutowania |
| Tolerancja: | 20% |
Producent: Vishay
Symbol producenta: P16NP104MAB15 RoHS
Obudowa dokładna: P16NP104MAB15
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 49,1300 | 46,5500 | 44,9000 | 44,3000 | 43,8700 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: P16NP104MAB15 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.P16NP
karta katalogowa
Stan magazynowy:
11 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 49,1300 | 46,5500 | 44,9000 | 44,3000 | 43,8700 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: P16NP104MAB15
Obudowa dokładna: Rys.P16NP
Magazyn zewnętrzny:
209 szt.
| ilość szt. | 20+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 43,8700 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: P16NP104MAB15
Obudowa dokładna: Rys.P16NP
Magazyn zewnętrzny:
675 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 43,8700 |
| Rezystancja: | 100 kOhm |
| Wymiary korpusu: | 16x8mm |
| Moc: | 1W |
| Producent: | VISHAY |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | Do lutowania |
| Tolerancja: | 20% |
| Rodzaj potencjometru: | Jednoobrotowy |
| Współczynnik temepraturowy: | 150ppm/°C |
| Charakterystyka: | Liniowa |
| Typ potencjometru: | Osiowy |