PE30L0FR104MAB Vishay Potencjometr
Symbol Micros: PO PE30L0FR104MAB
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.PE30L
Potencjometr osiowy; 100kR; obrót: 270°; jednoobrotowy; na panel; charakterystyka liniowa; 16x20mm; średnica osi: 6mm; moc: 3W; tolerancja: 20%; temperatura pracy: -55°C÷125°C
Parametry
Rezystancja: 100 kOhm
Wymiary korpusu: 16x20mm
Moc: 3,0W
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C
Producent: VISHAY
Tolerancja: 20%
Kąt obrotu: 270°
Stan magazynowy:
10 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 20+ 40+
Dodaj do porównywarki
Towar dostępny
do wyczerpania zapasów
Sposób pakowania:
10
Producent: Vishay Symbol producenta: PE30L0FR104MAB Obudowa dokładna: Rys.PE30L
Magazyn zewnętrzny:
51 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Towar dostępny
do wyczerpania zapasów
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Rezystancja: 100 kOhm
Wymiary korpusu: 16x20mm
Moc: 3,0W
Producent: VISHAY
Tolerancja: 20%