3104607990 AB ELEKTRONIK Potencjometr
Symbol Micros:
PO POT4W-10K
Obudowa: Rys.POT4W
Potencjometr osiowy; 10kR; obrót: 280°; jednoobrotowy; charakterystyka liniowa; średnica osi: 6mm; długość osi: 50mm; moc: 4W; tolerancja: 10%; temperatura pracy: -40°C÷90°C
Parametry
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Moc: | 4W |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 90°C |
| Producent: | AB ELEKTRONIK |
| Tolerancja: | 10% |
| Kąt obrotu: | 280° |
| Charakterystyka: | Liniowa |
Producent: Allen Bradley
Symbol producenta: 3104607990 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.POT4W
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 29,4900 | 27,1400 | 26,0800 | 25,8200 | 25,6400 |
Producent: Allen Bradley
Symbol producenta: 3104607990
Obudowa dokładna: Rys.POT4W
Magazyn zewnętrzny:
2400 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 25,6400 |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Moc: | 4W |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 90°C |
| Producent: | AB ELEKTRONIK |
| Tolerancja: | 10% |
| Kąt obrotu: | 280° |
| Charakterystyka: | Liniowa |
| Typ potencjometru: | Osiowy |
| Rodzaj potencjometru: | Jednoobrotowy |