T63YA471KT20 Vishay Potencjometr
Symbol Micros: PO T63YA471KT20
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.T63YA
Potencjometr montażowy; 470R; 15 obrotowy; wieloobrotowy; THT; 6.8x6.8x5mm; moc: 250mW; tolerancja: 10%; 100ppm/°C; r=2,5mm; temperatura pracy: -55÷155°C; IP67
Parametry
Rezystancja: 470 Ohm
Wymiary korpusu: 6.8x6.8x5mm
Klasa szczelności: IP67
Moc: 0,25W
Montaż: THT
Producent: Vishay Symbol producenta: T63YA471KT20 Obudowa dokładna: Rys.T63YA
Magazyn zewnętrzny:
240 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Rezystancja: 470 Ohm
Wymiary korpusu: 6.8x6.8x5mm
Klasa szczelności: IP67
Moc: 0,25W
Montaż: THT
Producent: VISHAY
Raster: 2,5mm
Rodzaj potencjometru: Wieloobrotowy
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 155°C
Tolerancja: 10%
Typ potencjometru: Montażowy
Współczynnik temepraturowy: 100ppm/°C