T63YB473KT20 Vishay Potencjometr
Symbol Micros: PO T63YB473KT20
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.T63YB
Potencjometr montażowy; 47kR; 15 obrotowy; wieloobrotowy; THT; 6.8x6.8x5mm; moc: 250mW; tolerancja: 10%; 100ppm/°C; r=2,5mm; temperatura pracy: -55÷155°C; IP67
Parametry
Rezystancja: 47 kOhm
Wymiary korpusu: 6.8x6.8x5mm
Klasa szczelności: IP67
Moc: 0,25W
Montaż: THT
Producent: Vishay Symbol producenta: T63YB473KT20 RoHS Obudowa dokładna: Rys.T63YB karta katalogowa
Stan magazynowy:
30 szt.
ilość szt. 1+ 5+ 30+ 150+ 300+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
30
Producent: Vishay Symbol producenta: T63YB473KT20 Obudowa dokładna: Rys.T63YB
Magazyn zewnętrzny:
70 szt.
ilość szt. 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
musi przekraczać 40 Euro.
Rezystancja: 47 kOhm
Wymiary korpusu: 6.8x6.8x5mm
Klasa szczelności: IP67
Moc: 0,25W
Montaż: THT
Producent: VISHAY
Raster: 2,5mm
Rodzaj potencjometru: Wieloobrotowy
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 155°C
Tolerancja: 10%
Typ potencjometru: Montażowy
Współczynnik temepraturowy: 100ppm/°C