CK1052 LORLIN Przełącznik
Symbol Micros:
PRZ CK1052
Obudowa: Rys.CK1052
Przełącznik obrotowy; pozycje stabilne: 3x30°; średnica osi 6mm; długość osi 50mm; gwint M10x0,75; do druku; moment siły przełączającej: 8.6Ncm; sposób przełączania BBM (non-shorting)
Parametry
| Producent: | LORLIN |
| Długość osi: | 50mm |
| Gwint montażowy: | M10x0,75 |
| Wyprowadzenia: | Do druku |
| Średnica osi: | 6mm |
| Typ przełącznika: | Obrotowy |
Producent: LORLIN
Symbol producenta: CK1052 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.CK1052
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 15,3100 | 13,1700 | 12,3300 | 11,8800 | 11,7800 |
Producent: LORLIN
Symbol producenta: CK-1052
Obudowa dokładna: Rys.CK1052
Magazyn zewnętrzny:
945 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 11,7800 |
| Producent: | LORLIN |
| Długość osi: | 50mm |
| Gwint montażowy: | M10x0,75 |
| Wyprowadzenia: | Do druku |
| Średnica osi: | 6mm |
| Typ przełącznika: | Obrotowy |