D2HW-A221D Omron
Symbol Micros:
PRZ D2HW-A221D
Obudowa: Rys.D2HW-A221D
Przełącznik krańcowy; wyprowadzenia: do druku; wymiary: 13.3x5.3x6.5mm; r=5.08mm; 0.1A; 125VAC; ON-(ON); SPDT; 0.5N; żywotność: 1000000 cykli; temperatura pracy: -40°C+85°C
Parametry
| Wymiary korpusu: | 13.3x5.3x6.5mm |
| Siła: | 0,5N |
| Obciążalność styków: | 0.1A 125VAC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Wyprowadzenia: | Do druku |
| Raster: | 5.08mm |
| Producent: | OMRON |
| Wymiary korpusu: | 13.3x5.3x6.5mm |
| Siła: | 0,5N |
| Obciążalność styków: | 0.1A 125VAC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Wyprowadzenia: | Do druku |
| Raster: | 5.08mm |
| Producent: | OMRON |
| Sposób przełączenia: | ON-(ON) |
| Konfiguracja styków: | SPDT |
| Typ przełącznika: | Krańcowy |