D6C90F1LFS C&K Przycisk
Symbol Micros:
PRZ D6C90F1LFS
Obudowa: Rys.D6C90F1LFS
14,8x12mm; 1,3N; montaż: THT; kolor czarny; 32VDC; 0.1A; 3VA; rezystancja izolacji min.: 100MR; temperatura pracy: -20~85°C
Parametry
| Obciążalność styków: | 32VDC 0.1A |
| Kolor przycisku: | Czarny |
| Sposób przełączenia: | ON-(OFF) |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 85°C |
| Producent: | C&K |
| Kolor podświetlenia: | Brak |
| Kształt przycisku: | Okrągły |
| Obciążalność styków: | 32VDC 0.1A |
| Kolor przycisku: | Czarny |
| Sposób przełączenia: | ON-(OFF) |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 85°C |
| Producent: | C&K |
| Kolor podświetlenia: | Brak |
| Kształt przycisku: | Okrągły |
| Podświetlenie: | Brak |