BSE03GB SAB Przełącznik dip switch
Symbol Micros:
PRZ Dip03su
Obudowa: Rys.dwsDIP3s
3 sekcje; THT; kolor niebieski; złocenie 1u"; wysokość 5.20mm + suwak 1.10mm; odp. DS-03, DIPS-S03B-VE, EDG03S; EDG103S
Parametry
| Długość całkowita: | 8,62mm |
| Liczba sekcji: | 3 |
| Producent: | SAB |
| Trwałość mechaniczna: | 5000 cykli |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj suwaka: | Wystający |
| Montaż: | THT |
Producent: SAB
Symbol producenta: BSE03GB RoHS
Obudowa dokładna: Rys.dwsDIP3s
Stan magazynowy:
4648 szt.
| ilość szt. | 2+ | 5+ | 20+ | 61+ | 244+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,0100 | 2,2300 | 1,6500 | 1,4300 | 1,3100 |
| Długość całkowita: | 8,62mm |
| Liczba sekcji: | 3 |
| Producent: | SAB |
| Trwałość mechaniczna: | 5000 cykli |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj suwaka: | Wystający |
| Montaż: | THT |
| Raster [m]: | 2,54mm |