DIS01G01 SAB Przełącznik dip switch
Symbol Micros:
PRZ DipICs01
Obudowa: Rys.dswICs1
1 sekcja; SMD; raster: 2,54mm; kolor czarny; rozstaw padów 9.8mm; złocenie 3u"; wysokość: 3.20mm + suwak 0.7mm odp. APEM IKD, ITT CK SDA, CTS 219, DIP DM, ECE EAD, KE DSIC, RS RM
Parametry
| Długość całkowita: | 2,98mm |
| Liczba sekcji: | 1 |
| Producent: | SAB |
| Kolor: | Czarny |
| Trwałość mechaniczna: | 5000 cykli |
| Rodzaj suwaka: | Wystający |
| Montaż: | SMD |
Producent: DIPTRONICS
Symbol producenta: DM-01-V RoHS
Obudowa dokładna: Rys.dswICs1
Stan magazynowy:
118 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 25+ | 130+ | 520+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,8300 | 3,2100 | 2,6100 | 2,3800 | 2,3000 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-25
Ilość szt.: 1500
| Długość całkowita: | 2,98mm |
| Liczba sekcji: | 1 |
| Producent: | SAB |
| Kolor: | Czarny |
| Trwałość mechaniczna: | 5000 cykli |
| Rodzaj suwaka: | Wystający |
| Montaż: | SMD |
| Raster [m]: | 2,54mm |