DIS04G01 SAB Przełącznik dip switch
Symbol Micros:
PRZ DipICs04
Obudowa: Rys.dswICs4
4 sekcje; SMD; raster: 2,54mm; kolor czarny; rozstaw padów 9.8mm; złocenie 3u"; wysokość: 3.20mm + suwak 0.7mm odp. APEM IKD, ITT CK SDA, CTS 219, DIP DM, ECE EAD, KE DSIC, RS RM
Parametry
| Długość całkowita: | 10,60mm |
| Liczba sekcji: | 4 |
| Producent: | SAB |
| Kolor: | Czarny |
| Trwałość mechaniczna: | 5000 cykli |
| Rodzaj suwaka: | Wystający |
| Montaż: | SMD |
Producent: SAB
Symbol producenta: DIS04G01-R RoHS
Obudowa dokładna: Rys.dswICs4
Stan magazynowy:
480 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,5800 | 3,0500 | 2,5200 | 2,2700 | 2,1800 |
Producent: DIPTRONICS
Symbol producenta: DM-04-V-T/R
Obudowa dokładna: Rys.dswICs4
Magazyn zewnętrzny:
11900 szt.
| ilość szt. | 700+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,1800 |
| Długość całkowita: | 10,60mm |
| Liczba sekcji: | 4 |
| Producent: | SAB |
| Kolor: | Czarny |
| Trwałość mechaniczna: | 5000 cykli |
| Rodzaj suwaka: | Wystający |
| Montaż: | SMD |
| Raster [m]: | 2,54mm |