DTSM-32N-V-T/R DIPTRONICS Tact switch
Symbol Micros:
PRZ DTSM-32N-V-T/R
Obudowa: rys.DTSM-32N-V-T/R
3,5x6mm H=5mm, 12V DC, 50 mA, żywotność 500000 cykli, skok 0.35c0.1mm SMD, siła nacisku 160c50gf
Parametry
| Wymiary korpusu: | 3,5x6,0mm |
| Wysokość [m]: | 5,0mm |
| Siła nacisku [gF]: | 160gF |
| Producent: | DIPTRONICS |
| Trwałość mechaniczna: | 50000 cykli |
| Montaż: | SMD |
Producent: DIPTRONICS
Symbol producenta: DTSM-32N-V-T/R RoHS
Obudowa dokładna: rys.DTSM-32N-V-T/R
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1006 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 50+ | 300+ | 1600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1200 | 0,7180 | 0,5060 | 0,4300 | 0,4080 |
Producent: DIPTRONICS
Symbol producenta: DTSM-32N-V-T/R
Obudowa dokładna: rys.DTSM-32N-V-T/R
Magazyn zewnętrzny:
600 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4632 |
| Wymiary korpusu: | 3,5x6,0mm |
| Wysokość [m]: | 5,0mm |
| Siła nacisku [gF]: | 160gF |
| Producent: | DIPTRONICS |
| Trwałość mechaniczna: | 50000 cykli |
| Montaż: | SMD |