GQ12F-D/W/24 ONPOW
Symbol Micros: PRZ GQ12F-D/W/24
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.PRZ GQ12F-D/W/24
12mm, płaska; materiał korpusu: mosiądz: pokrycie korpusu: nikiel; do lutowania; podświetlenie białe IP67; 24 V DC; temp. Pracy: -20-55°C
Parametry
Napięcie pracy: 24V
Średnica [m]: 12mm
Kolor diody LED: Biały
Klasa szczelności: IP67
Pokrycie korpusu: Nikiel
Wyprowadzenia: Do lutowania
Temperatura otoczenia: -20°C ~ 55°C
Producent: ONPOW Symbol producenta: GQ12F-D/W/24 RoHS Obudowa dokładna: Rys.PRZ GQ12F-D/W/24
Stan magazynowy:
1 szt.
ilość szt. 1+ 5+ 20+ 100+ 200+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
40
Towar w drodze
Planowany termin:
Ilość szt.: 40
Napięcie pracy: 24V
Średnica [m]: 12mm
Kolor diody LED: Biały
Klasa szczelności: IP67
Pokrycie korpusu: Nikiel
Wyprowadzenia: Do lutowania
Materiał korpusu: Mosiądz
Prąd pracy: 20mA