AS6C3216A-55TIN Alliance Memory, Inc.
Symbol Micros:
PSAS6C3216A-55TIN
Obudowa: TSOP48
IC SRAM 32M PARALLEL 48TSOP I; SRAM - Asynchronous 32Mb (2M x 16) 2.7V-3.6V -40+85C AS6C3216A-55TINTR
Parametry
| Obudowa: | TSOP48 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 3,6V |
| Pamięć RAM: | 2MB |
| Producent: | Alliance Memory |
| Architektura: | 16-bit |
| Interfejs ETHERNET: | Nie dotyczy |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | TSOP48 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 3,6V |
| Pamięć RAM: | 2MB |
| Producent: | Alliance Memory |
| Architektura: | 16-bit |
| Interfejs ETHERNET: | Nie dotyczy |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs USB: | NIE |