ABR 32.768 kHz 12.5pF
Symbol Micros:
Q00.032 2.0x1.2 ABR
Obudowa: QSMD-2.0x1.2
kHz Crystal(Tuning Fork) 12.5pF +-20ppm -40÷85°C Dimension: 2.0x1.2x0.6mm 2PAD ; IM890-IDCC-32.768K; ABS06-32.768KHZ-1-T; ABS06-32.768KHZ-9-1-T; ABS06-32.768KHZ-9-T; ABS06-32.768KHZ-T;
Parametry
| Częstotliwość: | 32,768kHz |
| Obudowa: | QSMD-2.0x1.2 |
| Producent: | ABRACON |
| Pojemność: | 12,5pF |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Stabilność częstotliwości [ppm]: | 20ppm |
Producent: ABRACON
Symbol producenta: ABS06-32.768KHZ-1-T RoHS
Obudowa dokładna: QSMD-2.0x1.2
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,7400 | 1,7300 | 1,3700 | 1,2500 | 1,1900 |
Producent: ABRACON
Symbol producenta: ABS06-32.768KHZ-1-T RoHS
Obudowa dokładna: QSMD-2.0x1.2
karta katalogowa
Stan magazynowy:
350 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,7400 | 1,7300 | 1,3700 | 1,2500 | 1,1900 |
Producent: ABRACON
Symbol producenta: ABS06-32.768KHZ-1-T
Obudowa dokładna: QSMD-2.0x1.2
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,2506 |
Producent: ABRACON
Symbol producenta: ABS06-32.768KHZ-T
Obudowa dokładna: QSMD-2.0x1.2
Magazyn zewnętrzny:
57000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3460 |
| Częstotliwość: | 32,768kHz |
| Obudowa: | QSMD-2.0x1.2 |
| Producent: | ABRACON |
| Pojemność: | 12,5pF |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Stabilność częstotliwości [ppm]: | 20ppm |