ABS07-32.768KHZ-7-T
Symbol Micros:
Q00.032 3.2x1.5 7pF ABR
Obudowa: QSMD-3.2x1.5 2
7pF +-20ppm -40÷85°C Dim: 3,2x1,5mm[H:0.9mm] 2-SMD(No Lead) RT3215-32.768-7-TR NX3215SA-32.768K-STD-M ABS07-32.768KHZ-7-1-T ABS07-32.768KHZ-7-T ABS07-32.768KHZ-7-4-T ECS-.327-7-34QS-TR; ABR 32.68KHZ 7PF;
Parametry
| Częstotliwość: | 32,768kHz |
| Obudowa: | QSMD-3.2x1.5 2 |
| Producent: | ABRACON |
| Pojemność: | 7,0pF |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Stabilność częstotliwości [ppm]: | 20ppm |
Producent: ABRACON
Symbol producenta: ABS07-32.768KHZ-7-T RoHS
Obudowa dokładna: QSMD-3.2x1.5 2
karta katalogowa
Stan magazynowy:
9 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,4800 | 1,5700 | 1,2400 | 1,1300 | 1,0800 |
Producent: ABRACON
Symbol producenta: ABS07-32.768KHZ-7-1-T
Obudowa dokładna: QSMD-3.2x1.5 2
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,0457 |
| Częstotliwość: | 32,768kHz |
| Obudowa: | QSMD-3.2x1.5 2 |
| Producent: | ABRACON |
| Pojemność: | 7,0pF |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Stabilność częstotliwości [ppm]: | 20ppm |