40.000 MHz SMD2.0*1.6mm
Symbol Micros:
Q40.000 2.0x1.6
Obudowa: QSMD-2.0x1.6
8~20pF, +/-10~+/-30ppm, -10÷60°C, fundamental Dimension: 2.0x1.6x0.5mm; Podobny do : 402F4001XIAR; XRCGB40M000F1S2AR0; W1M40000000C08DE1N; W1M40000000D10DD1N;
Parametry
| Częstotliwość: | 40,000MHz |
| Wymiary korpusu: | 2x1,6x0,5mm |
| Obudowa: | QSMD-2.0x1.6 |
| Producent: | WTL |
| Pojemność: | 20pF |
| Temperatura pracy (zakres): | -10°C ~ 60°C |
| Stabilność częstotliwości [ppm]: | 30ppm |
Producent: WTL
Symbol producenta: Q40.000MHz SMD RoHS
Obudowa dokładna: QSMD-2.0x1.6
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 30+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,4000 | 2,1400 | 1,7700 | 1,5800 | 1,4800 |
Producent: Fronter
Symbol producenta: SMD2016 40.000Mhz 12-10c RoHS
Obudowa dokładna: QSMD-2.0x1.6
karta katalogowa
Stan magazynowy:
300 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9810 | 0,4910 | 0,2930 | 0,2420 | 0,2180 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: XRCGB40M000F1S2AR0
Obudowa dokładna: QSMD-2.0x1.6
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4800 |
| Częstotliwość: | 40,000MHz |
| Wymiary korpusu: | 2x1,6x0,5mm |
| Obudowa: | QSMD-2.0x1.6 |
| Producent: | WTL |
| Pojemność: | 20pF |
| Temperatura pracy (zakres): | -10°C ~ 60°C |
| Stabilność częstotliwości [ppm]: | 30ppm |