ZTTCR4.00MG (CSTCR4.00MG)
Symbol Micros:
QC04.000cst smd
Obudowa: CSTCR
Rezonator ceramiczny; 4MHz; SMD; 0,3%; -25°C ~ 85°C; 4.5x2x1.2mm; Odpowiednik: CSTCR4M00G53-R0 (TAPING); CSTCR4M00G53-B0 (BULK);
Parametry
| Wymiary korpusu: | 4.5x2x1.2mm |
| Częstotliwość: | 4,000MHz |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Stabilność częstotliwości [%]: | 0,3% |
| Montaż: | SMD |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: CSTCR4M00G53-R0 RoHS
Obudowa dokładna: CSTCR
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3700 | 0,7280 | 0,5640 | 0,5210 | 0,4990 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: CSTCR4M00G55B-R0 RoHS
Obudowa dokładna: CSTCR
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3700 | 0,7280 | 0,5640 | 0,5210 | 0,4990 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: CSTCR4M00G53-R0
Obudowa dokładna: CSTCR
Magazyn zewnętrzny:
174000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5829 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: CSTCR4M00G53-R0
Obudowa dokładna: CSTCR
Magazyn zewnętrzny:
27000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4990 |
| Wymiary korpusu: | 4.5x2x1.2mm |
| Częstotliwość: | 4,000MHz |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Stabilność częstotliwości [%]: | 0,3% |
| Montaż: | SMD |