Rezystor; smd; 2010; 10kR
Symbol Micros:
R10SK010.00j 0.75W
Obudowa: smd2010
Rezystor; smd; 2010; 10kR; 5%; 0.75W; 100ppm/°C; temperatura pracy: -55°C~155°C
Parametry
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Moc: | 0,75W |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2010 cal |
| Obudowa: | 5025 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |
Producent: THUNDER
Symbol producenta: RC2010JR-0710KL RoHS
Obudowa dokładna: smd2010
Stan magazynowy:
8000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2880 | 0,1100 | 0,0630 | 0,0458 | 0,0412 |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Moc: | 0,75W |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2010 cal |
| Obudowa: | 5025 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |
| Współczynnik temepraturowy: | 100ppm/°C |