Rezystor; smd; 0603; 0.56R;
Symbol Micros:
R2S0000.56f
Obudowa: smd0402
Rezystor; smd; 0603; 0.56R; 1%; 0.063W; temperatura pracy: -55°C~155°C
Parametry
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 0,56 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |
| Montaż: | SMD |
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 0,56 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |
| Montaż: | SMD |
| Współczynnik temepraturowy: | 200ppm/°C |