Rezystor; smd; 0402; 100R
Symbol Micros:
R2S0100.00f
Obudowa: smd0402
Rezystor; smd; 0402; 100R; 1%; 0.063W; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 100 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
Producent: THUNDER
Symbol producenta: RC0402FR-07100RL RoHS
Obudowa dokładna: smd0402
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 200+ | 1500+ | 10000+ | 20000+ | 100000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0209 | 0,0049 | 0,0024 | 0,0021 | 0,0019 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-07100RL
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
4200 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0277 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-07100RL
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
120000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0028 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-29
Ilość szt.: 300000
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 100 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |