Rezystor; smd; 0402; 4.12kR
Symbol Micros:
R2SK004.12f
Obudowa: smd0402
Rezystor; smd; 0402; 4.12kR; 1%; 0.063W; temperatura pracy: -55°C~155°C
Parametry
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 4,12 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-074K12L
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
630000 szt.
| ilość szt. | 210000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0024 |
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 4,12 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |