Rezystor; smd; 0402; 4.7kR
Symbol Micros:
R2SK004.70f
Obudowa: smd0402
Rezystor; smd; 0402; 4.7kR; 1%; 0.063W; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 4,7 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
Producent: THUNDER
Symbol producenta: RC0402FR-074K7L RoHS
Obudowa dokładna: smd0402
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4300 szt.
| ilość szt. | 200+ | 1500+ | 10000+ | 20000+ | 100000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0209 | 0,0049 | 0,0024 | 0,0021 | 0,0019 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-074K7L
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
77500 szt.
| ilość szt. | 20+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0780 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-074K7L
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
40000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0028 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-074K7L
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
23510000 szt.
| ilość szt. | 200000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0025 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-29
Ilość szt.: 200000
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-15
Ilość szt.: 400000
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 4,7 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |