Rezystor; smd; 0402; 10kR
Symbol Micros:
R2SK010.00f
Obudowa: smd0402
Rezystor; smd; 0402; 10kR; 1%; 0.063W; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-0710KL RoHS
Obudowa dokładna: smd0402
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1400 szt.
| ilość szt. | 100+ | 500+ | 2000+ | 10000+ | 50000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0370 | 0,0115 | 0,0058 | 0,0041 | 0,0037 |
Producent: THUNDER
Symbol producenta: RC0402FR-0710KL RoHS
Obudowa dokładna: smd0402
karta katalogowa
Stan magazynowy:
5136 szt.
| ilość szt. | 200+ | 1500+ | 10000+ | 20000+ | 100000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0209 | 0,0049 | 0,0024 | 0,0021 | 0,0019 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RT0402FRE0710KL
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
19600000 szt.
| ilość szt. | 30000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0187 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-0710KL
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
37850000 szt.
| ilość szt. | 120000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0046 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0402FR-0710KL
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
360000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0037 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-15
Ilość szt.: 700000
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |