Rezystor; smd; 0402; 100kR
Symbol Micros:
R2SK100.00j
Obudowa: smd0402
Rezystor; smd; 0402; 100kR; 5%; 0.063W; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 100 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
Producent: THUNDER
Symbol producenta: RC0402JR-07100KL RoHS
Obudowa dokładna: smd0402
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3830 szt.
| ilość szt. | 200+ | 1000+ | 4000+ | 10000+ | 50000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0204 | 0,0058 | 0,0027 | 0,0021 | 0,0017 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: CRCW0402100KJNED
Obudowa dokładna: smd0402
Magazyn zewnętrzny:
490000 szt.
| ilość szt. | 170000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0030 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-15
Ilość szt.: 200000
| Moc: | 0,063W |
| Rezystancja: | 100 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |