Rezystor; smd; 0603; 316kR;
Symbol Micros:
R3SK316.00f
Obudowa: smd0603
Rezystor; smd; 0603; 316kR; 1%; 0.1W; temperatura pracy: -55°C~155°C
Parametry
| Moc: | 0,1W |
| Rezystancja: | 316 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |
| Montaż: | SMD |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RC0603FR-07316KL
Obudowa dokładna: smd0603
Magazyn zewnętrzny:
310000 szt.
| ilość szt. | 145000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0034 |
| Moc: | 0,1W |
| Rezystancja: | 316 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |
| Montaż: | SMD |