Rezystor; smd; 0805; 10kR
Symbol Micros:
R5SK010.00d
Obudowa: smd0805
Rezystor; smd; 0805; 10kR 0.5%; 0.125W; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Moc: | 125mW |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 0,5% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
Producent: THUNDER
Symbol producenta: RC0805DRD0710KL RoHS
Obudowa dokładna: smd0805
Stan magazynowy:
5000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3790 | 0,1500 | 0,0885 | 0,0651 | 0,0583 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: RT0805DRD0710KL
Obudowa dokładna: smd0805
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0600 |
| Moc: | 125mW |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 0,5% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |