Rezystor; smd; 0805; 10kR
Symbol Micros:
R5SK010.00f 0.25W AUTO
Obudowa: smd0805
Rezystor; smd; 0805; 10kR; 1%; 0.25W; automotive AEC-Q200; temperatura pracy: -55°C~155°C
Parametry
| Moc: | 0,25W |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |
Producent: Vishay
Symbol producenta: CRCW080510K0FKEA
Obudowa dokładna: smd0805
Magazyn zewnętrzny:
58000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0233 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: CRCW080510K0FKEA
Obudowa dokładna: smd0805
Magazyn zewnętrzny:
340000 szt.
| ilość szt. | 40000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0147 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: CRCW080510K0FKEA
Obudowa dokładna: smd0805
Magazyn zewnętrzny:
555000 szt.
| ilość szt. | 60000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0089 |
| Moc: | 0,25W |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |