FK 209 SA 32 Fischer Radiator
Symbol Micros:
RAD FK 209 SA 32
Obudowa: Rys.FK 209 SA 32
Radiator; FK 209; długość=18mm; szerokość=25,4mm; wysokość=8mm; SOT 32; 25K/W; anodowany
Parametry
| Rezystancja termiczna: | 25K/W |
| Szerokość [mm]: | 25,4mm |
| Długość: | 18mm |
| Wysokość [mm]: | 8mm |
| : | Anodowane |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
Producent: Fischer
Symbol producenta: FK 209 SA-32
Obudowa dokładna: Rys.FK 209 SA 32
Magazyn zewnętrzny:
1805 szt.
| ilość szt. | 300+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6459 |
| Rezystancja termiczna: | 25K/W |
| Szerokość [mm]: | 25,4mm |
| Długość: | 18mm |
| Wysokość [mm]: | 8mm |
| : | Anodowane |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
| Producent: | FISCHER |