FK 213 SA 32 Fischer Radiator
Symbol Micros:
RAD FK213sa32
Obudowa: Rys.RADFK213sa32
Radiator; FK 213; długość=18mm; szerokość=25.4mm; wysokość=13mm; SOT 32; 21K/W; anodowany
Parametry
| Rezystancja termiczna: | 21K/W |
| Szerokość [mm]: | 25,4mm |
| Długość: | 18mm |
| Wysokość [mm]: | 13mm |
| : | Anodowane |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
Producent: Fischer
Symbol producenta: FK 213 SA-32
Obudowa dokładna: Rys.RADFK213sa32
Magazyn zewnętrzny:
3975 szt.
| ilość szt. | 300+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9029 |
| Rezystancja termiczna: | 21K/W |
| Szerokość [mm]: | 25,4mm |
| Długość: | 18mm |
| Wysokość [mm]: | 13mm |
| : | Anodowane |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
| Producent: | FISCHER |
Opis szczegółowy
Radiator - profil FK213sa32
Długość: 18mm
Szerokość: 25,4mm
Wysokość: 13mm
Zastosowanie: SOT32
Rezystancja termiczna: 21K/W