ICK BGA 14 x 14 x 10 Fischer Radiator
Symbol Micros:
RAD ICK BGA 14 x 14 x 10
Obudowa: Rys.ICK BGA 14 x 14 x 10
Radiator; ICK BGA; długość=14mm; szerokość=14mm; wysokość=10mm; 27,4K/W; anodowany
Parametry
| Rezystancja termiczna: | 27,4K/W |
| Szerokość [mm]: | 14mm |
| Długość: | 14mm |
| Wysokość [mm]: | 10mm |
| : | Anodowane |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
Producent: Fischer
Symbol producenta: ICK BGA 14 X 14 X 10
Obudowa dokładna: Rys.ICK BGA 14 x 14 x 10
Magazyn zewnętrzny:
1220 szt.
| ilość szt. | 200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,6602 |
| Rezystancja termiczna: | 27,4K/W |
| Szerokość [mm]: | 14mm |
| Długość: | 14mm |
| Wysokość [mm]: | 10mm |
| : | Anodowane |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
| Producent: | FISCHER |