ICK SMD A 10 SA Fischer Radiator
Symbol Micros:
RAD ICKSMDA10SA
Obudowa: Rys.ICKSMDA10SA
Radiator; ICK SMD; długość=10mm; szerokość=6.3mm; wysokość=4.8mm; 75K/W; anodowany
Parametry
| Rezystancja termiczna: | 75K/W |
| Szerokość [mm]: | 6,3mm |
| Długość: | 10mm |
| Wysokość [mm]: | 4,8mm |
| : | Anodowane |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
Producent: Fischer
Symbol producenta: ICK SMD A 10 SA RoHS
Obudowa dokładna: Rys.ICKSMDA10SA
Stan magazynowy:
50 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,9600 | 2,5100 | 1,9800 | 1,8000 | 1,7200 |
Producent: Fischer
Symbol producenta: ICK SMD A 10 SA
Obudowa dokładna: Rys.ICKSMDA10SA
Magazyn zewnętrzny:
200 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7200 |
Producent: Fischer
Symbol producenta: ICK SMD A 10 SA
Obudowa dokładna: Rys.ICKSMDA10SA
Magazyn zewnętrzny:
150 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7200 |
| Rezystancja termiczna: | 75K/W |
| Szerokość [mm]: | 6,3mm |
| Długość: | 10mm |
| Wysokość [mm]: | 4,8mm |
| : | Anodowane |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
| Producent: | FISCHER |