ICK SMD A 13 SA Fischer Radiator
Symbol Micros: RAD ICKSMDA13SA
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.ICKSMDA13SA
Radiator; ICK SMD; długość=13mm; szerokość=6.3mm; wysokość=4.8mm; 63K/W; anodowany
Parametry
Rezystancja termiczna: 63K/W
Szerokość [mm]: 6,3mm
Długość: 13mm
Wysokość [mm]: 4,8mm
: Anodowane
Materiał: Aluminium
Typ akcesoriów: Nie dotyczy
Producent: Fischer Symbol producenta: ICKSMDA13SA RoHS Obudowa dokładna: Rys.ICKSMDA13SA
Stan magazynowy:
36 szt.
ilość szt. 2+ 10+ 30+ 100+ 400+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
100
Producent: Fischer Symbol producenta: ICK SMD A 13 SA Obudowa dokładna: Rys.ICKSMDA13SA
Magazyn zewnętrzny:
330 szt.
ilość szt. 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
10
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Rezystancja termiczna: 63K/W
Szerokość [mm]: 6,3mm
Długość: 13mm
Wysokość [mm]: 4,8mm